Witamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów w nowym roku szkolnym 2017/2018

Szczególnie gorąco chcemy powitać nowych wychowanków, którzy po raz pierwszy przyjdą do naszego przedszkola.

Zaczynamy kolejny rok pełen wrażeń, doświadczeń i wesołych zabaw.

Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych i radosnych chwil, wielu nowych przyjaźni oraz niezapomnianych przeżyć w naszym przedszkolu.

Ważne informacje:

Przedszkole czynne w godzinach od 6.30 do 16.30

Oddział w ZSG nr 2 w godzinach od 7.00 do  16.00

Zgodnie z Uchwałą NR 211/523/2014 Rady Miejskiej w Kętach dla Rodzin wielodzietnych istnieje możliwość ulgi lub zwolnienia w odpłatności za korzystanie z wychowania przedszkolnego poza czasem przeznaczonym na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę (wniosek w zakładce Dla Rodziców)

Rodziny chcące uzyskać Kartę Dużej Rodziny składają wniosek Urzędzie Gminy Kęty w Wydziale Świadczeń, ul. Sobieskiego 21 (strona internetowa: http://kdr.kety.pl/)

Firma WizjaNet udostępniła także dla rodziców (usługobiorców) Portal, dający możliwość podglądu informacji o naliczonych opłatach z tytułu zawartych umów o świadczenie usług. Aby uzyskać dostęp do Portalu rodzic (usługobiorca) zobowiązany jest podpisać aneksu do umowy i uzupełnić w nim swój adres mailowy (aneks w zakładce Dla Rodziców).

Wyprawka Przedszkolaka

Grupa I: pantofle, poszwa o wymiarach 240×80 cm, mała poduszka (jasiek), pidżama, poszewka z dużej poduszki, przeznaczona do schowania poszwy, poduszki i pidżamy, ubranie na zmianę, w razie konieczności przebrania dziecka, mały ręcznik.

Pozostałe grupy: pantofle oraz mały ręcznik.

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z artykułem zawierającym rady na temat pierwszych dni dziecka w przedszkolu: Pierwsze dni dziecka w przedszkolu