Wyprawka przedszkolaka


2023-08-04

Szanowni Rodzice!

 

Każdy przedszkolak z grupy I (maluszki) oraz z grupy II powinien przynieść:

pantofle z białą podeszwą (najlepiej na rzepy, bez sznurówek),  ubranka na zmianę (majtki, skarpetki, spodnie, koszulkę- należy zostawić podpisane w indywidualnej połeczce w szatni), piżamkę, pościel o wymiarach 70x240 (kołdra lub koc + poszewka), poduszkę i ręczniczek. Wszystko podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka. Prosimy także o przyniesienie chusteczek higienicznych w pudełku i chusteczek nawilżanych.

 

Przedszkolaki z pozostałych grup: pantofle z białą podeszwą (najlepiej na rzepy, bez sznurówek), ręczniczek, ubranie na zmianę (należy je zostawić w indywidualnej półeczce w szatni).

Dzieci z gr V i VI dodatkowo przynoszą strój gimnastyczny (koszulka z krótkim rękawem, spodenki, podpisany bawełniany worek na strój gimnastyczny- zostawiamy w sali przedszkolnej). Prosimy o przyniesienie chusteczek higienicznych w pudełku i chusteczek nawilżanych.

Pantofle z białą podeszwą są konieczne ze względu na odnowione parkiety w salach przedszkolnych. Pantofle z ciemną podeszwą pozostawiają trudne do usunięcia ślady.