Dzień piżamy w naszym przedszkolu


2024-03-08

8 marca był w naszym przedszkolu dniem bardzo wyjątkowym. Nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod hasłem „Dzień Piżamy”. Zamiast spodni, spódniczek i sukienek, założyliśmy piżamy - na znak solidarności z chorymi dziećmi, dla których taki właśnie ubiór jest strojem codziennym. Dla dzieci był to dzień pełen ciekawych zajęć, które obejmowały tematykę zdrowotną, prozdrowotną i sportową. Dzięki temu przedszkolaki dowiedziały się jakie czynniki wpływają na ich zdrowie i jak należy o nie dbać. Dodatkowym elementem Dnia Piżamy była zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Dzięki hojności naszych rodziców i całego personelu przedszkola udało uzbierać się aż 1700 ! Pieniążki zostały przekazane na konto Fundacji „Gdy liczy się czas”. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w takim przedsięwzięciu, w którym połączyliśmy dobrą zabawę z możliwością niesienia pomocy innym!

Zapraszamy do galerii.